سینماپرس: برگزیدگان بخش مستند سینمای ایران و بین الملل جشنواره فیلم مقاومت اعلام شد.

به گزارش سینماپرس برگزیدگان بخش مستند سینمای ایران و بین الملل جشنواره فیلم مقاومت اعلام شد.

*معرفی برگزیدگان فیلم‌های مستند:

سردار افشار، سرد" /> سینماپرس: برگزیدگان بخش مستند سینمای ایران و بین الملل جشنواره فیلم مقاومت اعلام شد.

به گزارش سینماپرس برگزیدگان بخش مستند سینمای ایران و بین الملل جشنواره فیلم مقاومت اعلام شد.

*معرفی برگزیدگان فیلم‌های مستند:

سردار افشار، سرد"/> سینماپرس: برگزیدگان بخش مستند سینمای ایران و بین الملل جشنواره فیلم مقاومت اعلام شد.

به گزارش سینماپرس برگزیدگان بخش مستند سینمای ایران و بین الملل جشنواره فیلم مقاومت اعلام شد.

*معرفی برگزیدگان فیلم‌های مستند:

سردار افشار، سرد"/>

متن خبر

برگزیدگان بخش مستند سینمای ایران و بین الملل جشنواره فیلم مقاومت مشخص شدند

برگزیدگان بخش مستند سینمای ایران و بین الملل جشنواره فیلم مقاومت مشخص شدند

برگزیدگان بخش مستند سینمای ایران و بین الملل جشنواره فیلم مقاومت مشخص شدنداخبار سینمای ایران
شناسهٔ خبر: 13885 -




سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

سینماپرس: برگزیدگان بخش مستند سینمای ایران و بین الملل جشنواره فیلم مقاومت اعلام شد.

به گزارش سینماپرس برگزیدگان بخش مستند سینمای ایران و بین الملل جشنواره فیلم مقاومت اعلام شد.

*معرفی برگزیدگان فیلم‌های مستند:

سردار افشار، سردار آزادی رضا برجی،محمد حسین جعفریان و مصطفی رزاق کریمی برای اهدای جوایز بخش مستند چهاردهمین جشنواره فیلم مقاومت به روی سن آمدند.

دیپلم افتخار برگزیده سوم اهدا شد به حمید عبدالله زاده برای فیلم «ایرانی‌های مرتد»

دیپلم افتخار برگزیده دوم اهدا شد به بهروز نورانی‌پور برای فیلم «A 157»

دیپلم افتخار برگزیده اول اهدا شد به امیر حسین نوروزی برای فیلم «پل»

جایزه ویژه به ناصر نادری برای فیلم «سفیر» اهدا شد با موضوع جانباختگان منا

جایزه ویژه به جهت روشنگری عادلانه نسبت به مسایل روز به فیلم عادل نقوی برای فیلم «برادران»

در این بخش دیپلم افتخار به محمد عجوری فرزند مبارز فلسطینی اهدا شد.


*معرفی برگزیدگان فیلم‌های مستند سینمای بین‌الملل:

لوح تقدیر به خانم دز چندلر برای فیلم «شیرین» از استرالیا اهدا شد.

دیپلم افتخار برگزیده سوم به وحید فرجی برای «خاطرات نارنجی» از ایران اهدا شد.

دیپلم افتخار برگزیده دوم به تام هینز به «دو خط آبی» از امریکا اهدا شد.

تندیس برگزیده اول به محمد المغنی برای فیلم «شجاعیه» از فلسطین اهدا شد.

همچنین در این بخش لوح تقدیر به فرزند شهید آبشناسان تقدیم شد.

ارسال نظر