سینماپرس: پوستر دهمین جشنواره فیلم های ورزشی که توسط مصطفی مکاری طراحی شده رونمایی شد.

به گزارش سینماپرس، دهمین جشنواره فیلم های ورزشی با اعلام فراخوان بخش های مختلف و همچنین رونمایی از پوستر آغاز به کارنمود. این جشنواره که هرساله زیرنظر " /> سینماپرس: پوستر دهمین جشنواره فیلم های ورزشی که توسط مصطفی مکاری طراحی شده رونمایی شد.

به گزارش سینماپرس، دهمین جشنواره فیلم های ورزشی با اعلام فراخوان بخش های مختلف و همچنین رونمایی از پوستر آغاز به کارنمود. این جشنواره که هرساله زیرنظر "/> سینماپرس: پوستر دهمین جشنواره فیلم های ورزشی که توسط مصطفی مکاری طراحی شده رونمایی شد.

به گزارش سینماپرس، دهمین جشنواره فیلم های ورزشی با اعلام فراخوان بخش های مختلف و همچنین رونمایی از پوستر آغاز به کارنمود. این جشنواره که هرساله زیرنظر "/>

متن خبر

پوستر دهمین جشنواره فیلم‌های ورزشی رونمایی شد

پوستر دهمین جشنواره فیلم‌های ورزشی رونمایی شد

پوستر دهمین جشنواره فیلم‌های ورزشی رونمایی شداخبار سینمای ایران
شناسهٔ خبر: 13873 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

سینماپرس: پوستر دهمین جشنواره فیلم های ورزشی که توسط مصطفی مکاری طراحی شده رونمایی شد.

به گزارش سینماپرس، دهمین جشنواره فیلم های ورزشی با اعلام فراخوان بخش های مختلف و همچنین رونمایی از پوستر آغاز به کارنمود. این جشنواره که هرساله زیرنظر فدراسیون جهانی Ficts برگزار می شود امسال در ۲۷ آبان (۱۷ نوامبر) در شهر میلان ایتالیا برگزار خواهد شد.
دبیر خانه ی این جشنواره در ایران تا ۱۰ مهر فیلم های ورزشی تولید شده در ۴ سال اخیر را پذیرش و پس از داوری ، برگزیدگان را به عنوان نمایندگان آثار ورزشی ایران به این جشنواره معرفی خواهد نمود.
برگزیدگان دهمین جشنواره فیلم های ورزشی در بخش های فیلم کوتاه، مستند، داستانی بلند، تیزر تبلیغاتی و محموعه های تلویزیونی و رسانه های تصویری به عنوان نماینده ایران در جشنواره ایتالیا شرکت خواهند نمود.هر ساله  آثار ورزشی ۱۱۴ کشور در بخش های سینمایی، تلویزیونی، مستند، تیزر و وله در این جشنواره به داوری گذاشته می شود.  
اعضای شورای سیاست گذاری دهمین جشنواره فیلم های ورزشی که از سوی دکتر امیر حسینی نماینده فدراسیون جهانی Ficts معرفی شده اند به شرح زیر هستند:
‎*دکتر کیومرث هاشمی رییس کمیته ملی المپیک
‎*دکترعبد الحمید احمدی ، معاون فرهنگی وزیر ورزش , رییس انجمن ورزشی نویسان ایران
‎*مهندس محمد دامادی، سخنگوی فراکسیون ورزشی مجلس
‎*دکتر بهروز بنیادی، نماینده مجلس و عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی
‎*دکتر امیر حسینی، رییس فدراسیون کارگری و نماینده فدراسیون جهانی  Ficts در ایران
‎*مجید ندیری معاون فدراسیون کارگری
‎*علیرضا رضا داد ، مشاور سازمان سینمایی ، دبیر چندین دوره جشنواره بین المللی فیلم فجر
‎علاوه بر این دکتر مجتبی علوی دبیری شورای سیاست گذاری را هم برعهده دارند.

ارسال نظر