سینماپرس: خانه سینما به حکم پرونده عباس کیارستمی واکنش نشان داد.

به گزارش سینماپرس، در متن بیانه خانه سینما آمده است: اعلام رسمی حکم پرونده پزشکی عباس کیارستمی شاید به اندازه فاجعه مرگ او تکان‌دهنده بود. از دست دادن کیارستمی، ایران را متاث" /> سینماپرس: خانه سینما به حکم پرونده عباس کیارستمی واکنش نشان داد.

به گزارش سینماپرس، در متن بیانه خانه سینما آمده است: اعلام رسمی حکم پرونده پزشکی عباس کیارستمی شاید به اندازه فاجعه مرگ او تکان‌دهنده بود. از دست دادن کیارستمی، ایران را متاث"/> سینماپرس: خانه سینما به حکم پرونده عباس کیارستمی واکنش نشان داد.

به گزارش سینماپرس، در متن بیانه خانه سینما آمده است: اعلام رسمی حکم پرونده پزشکی عباس کیارستمی شاید به اندازه فاجعه مرگ او تکان‌دهنده بود. از دست دادن کیارستمی، ایران را متاث"/>

متن خبر

واکنش «خانه سینما» به اعلام حکم پرونده پزشکی عباس کیارستمی

واکنش «خانه سینما» به اعلام حکم پرونده پزشکی عباس کیارستمی

واکنش «خانه سینما» به اعلام حکم پرونده پزشکی عباس کیارستمیاخبار سینمای ایران
شناسهٔ خبر: 14018 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

سینماپرس: خانه سینما به حکم پرونده عباس کیارستمی واکنش نشان داد.

به گزارش سینماپرس، در متن بیانه خانه سینما آمده است: اعلام رسمی حکم پرونده پزشکی عباس کیارستمی شاید به اندازه فاجعه مرگ او تکان‌دهنده بود. از دست دادن کیارستمی، ایران را متاثر کرد.

این تاثر که حاصل اندوه فقدان هنرمندی بزرگ است وقتی ابعاد عمیق‌تری پیدا کرد که تاثیر خطای پزشکی و قصور پزشکان معالج در آن آشکار شد.
هیات مدیره خانه سینما به نشانه احترام و همدردی با خانواده و بازماندگان آن مرحوم همراه با دعوت کنندگان از سینماگران و هنرمندان دعوت می‌کند روز ۵شنبه ۱۵ مهرماه همزمان با سپری شدن سه ماه از خاکسپاری هنرمند از دست رفته‌مان، ساعت ۱۱ صبح، بر سر مزار او در ترک مزرعه واقع در لواسان گرد هم آییم و با ادای احترام به از دست رفتگان، زندگی را پاس بداریم.

هر مرگ اشارتی است به حیاتی دیگر و مرگ هر هنرمند مسیری است برای پرباری حیات‌های دیگر. عباس کیارستمی نامی است برای زندگی و دیگر هیچ.

ارسال نظر