سینماپرس: بنیاد سینمایی فارابی با چهار فیلم در جشنواره فیلم سائوپائولو حضور می‌یابد.

به گزارش سینماپرس، در چهلمین دوره جشنواره فیلم سائوپائولو دو فیلم «خانه ای در خیابان چهل و یکم» ساخته حمیدرضا قربانی در افتتاحیه جشنواره سائوپائولو و «" /> سینماپرس: بنیاد سینمایی فارابی با چهار فیلم در جشنواره فیلم سائوپائولو حضور می‌یابد.

به گزارش سینماپرس، در چهلمین دوره جشنواره فیلم سائوپائولو دو فیلم «خانه ای در خیابان چهل و یکم» ساخته حمیدرضا قربانی در افتتاحیه جشنواره سائوپائولو و «"/> سینماپرس: بنیاد سینمایی فارابی با چهار فیلم در جشنواره فیلم سائوپائولو حضور می‌یابد.

به گزارش سینماپرس، در چهلمین دوره جشنواره فیلم سائوپائولو دو فیلم «خانه ای در خیابان چهل و یکم» ساخته حمیدرضا قربانی در افتتاحیه جشنواره سائوپائولو و «"/>

متن خبر

کدام آثار ایرانی در جشنواره فیلم سائوپائولو حضور خواهند داشت؟

کدام آثار ایرانی در جشنواره فیلم سائوپائولو حضور خواهند داشت؟

کدام آثار ایرانی در جشنواره فیلم سائوپائولو حضور خواهند داشت؟اخبار سینمای ایران
شناسهٔ خبر: 14097 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

سینماپرس: بنیاد سینمایی فارابی با چهار فیلم در جشنواره فیلم سائوپائولو حضور می‌یابد.

به گزارش سینماپرس، در چهلمین دوره جشنواره فیلم سائوپائولو دو فیلم «خانه ای در خیابان چهل و یکم» ساخته حمیدرضا قربانی در افتتاحیه جشنواره سائوپائولو و «سینما نیمکت» ساخته محمد رحمانیان در تنها بخش رقابتی بین المللی در این رویداد سینمایی با عنوان «مسابقه فیلمسازان جدید» به نمایش در می آیند.

در بخش نمایش های ویژه نیز فیلم های «قشنگ و فرنگ» ساخته وحید موساییان و «خواب آب» ساخته فرهاد مهرانفر که هر دو در حال حاضر در جشنواره بوسان هستند روی پرده خواهند رفت.

توزیع بین المللی چهار عنوان فوق به عهده بنیاد سینمایی فارابی است و تا کنون اطلاعاتی درباره سایر عناوین انتخابی دریافت نشده است.

چهلمین دوره جشنواره فیلم سائوپائولو از تاریخ ۲۹ مهر تا ۱۲ آبان سال جاری در کشور برزیل برگزار می شود.

ارسال نظر