سینماپرس: در ادامه اکران‌های دانشگاهی فیلم سینمایی«هیهات»، ۹۰ دانشگاه دیگر متقاضی اکران این فیلم شدند.

به گزارش سینماپرس، اکران دانشگاهی این فیلم که با حضور عوامل این فیلم در دانشگاه تهران آغاز شده بود، قرار است همزمان با ماه محرم و ایام" /> سینماپرس: در ادامه اکران‌های دانشگاهی فیلم سینمایی«هیهات»، ۹۰ دانشگاه دیگر متقاضی اکران این فیلم شدند.

به گزارش سینماپرس، اکران دانشگاهی این فیلم که با حضور عوامل این فیلم در دانشگاه تهران آغاز شده بود، قرار است همزمان با ماه محرم و ایام"/> سینماپرس: در ادامه اکران‌های دانشگاهی فیلم سینمایی«هیهات»، ۹۰ دانشگاه دیگر متقاضی اکران این فیلم شدند.

به گزارش سینماپرس، اکران دانشگاهی این فیلم که با حضور عوامل این فیلم در دانشگاه تهران آغاز شده بود، قرار است همزمان با ماه محرم و ایام"/>

متن خبر

۹۰ دانشگاه متقاضی اکران «هیهات» شدند

۹۰ دانشگاه متقاضی اکران «هیهات» شدند

۹۰ دانشگاه متقاضی اکران «هیهات» شدنداخبار سینمای ایران
شناسهٔ خبر: 14083 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

سینماپرس: در ادامه اکران‌های دانشگاهی فیلم سینمایی«هیهات»، ۹۰ دانشگاه دیگر متقاضی اکران این فیلم شدند.

به گزارش سینماپرس، اکران دانشگاهی این فیلم که با حضور عوامل این فیلم در دانشگاه تهران آغاز شده بود، قرار است همزمان با ماه محرم و ایام عزای سید و سالار شهیدان در دانشگاه های متقاضی دیگر نظیر دانشگاه شریف، علم و صنعت، امیرکبیر، علامه طباطبایی، بوعلی همدان، شهید باهنر کرمان، دانشگاه تبریز و دانشگاه آزاد قزوین ادامه پیدا کند.

هفته گذشته و در نخستین هفته اکران دانشگاهی «هیهات» نیز این فیلم در دانشگاه های شهید بهشتی، تربیت مدرس و علوم تحقیقات و با حضور دانشجویان اکران شد.

ارسال نظر