سینماپرس: خبر رسیده که رابعه اسکویی از مراجع مرتبط درخواست بازگشت به کشور را نموده است.

به گزارش سینماپرس، خبرگزاری دانشجو خبر داده است که ظاهرا رابعه اسکویی که مدتی است به پیشنهاد شبکه جم به این شبکه پیوسته بود، رسما از مراجع ذی ربط درخواس" /> سینماپرس: خبر رسیده که رابعه اسکویی از مراجع مرتبط درخواست بازگشت به کشور را نموده است.

به گزارش سینماپرس، خبرگزاری دانشجو خبر داده است که ظاهرا رابعه اسکویی که مدتی است به پیشنهاد شبکه جم به این شبکه پیوسته بود، رسما از مراجع ذی ربط درخواس"/> سینماپرس: خبر رسیده که رابعه اسکویی از مراجع مرتبط درخواست بازگشت به کشور را نموده است.

به گزارش سینماپرس، خبرگزاری دانشجو خبر داده است که ظاهرا رابعه اسکویی که مدتی است به پیشنهاد شبکه جم به این شبکه پیوسته بود، رسما از مراجع ذی ربط درخواس"/>

متن خبر

ابراز ندامت «رابعه اسکویی» از پیوستن به شبکه ماهواره ای «جم»!

ابراز ندامت «رابعه اسکویی» از پیوستن به شبکه ماهواره ای «جم»!

ابراز ندامت «رابعه اسکویی» از پیوستن به شبکه ماهواره ای «جم»!اخبار سینمای ایران
شناسهٔ خبر: 14247 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

سینماپرس: خبر رسیده که رابعه اسکویی از مراجع مرتبط درخواست بازگشت به کشور را نموده است.

به گزارش سینماپرس، خبرگزاری دانشجو خبر داده است که ظاهرا رابعه اسکویی که مدتی است به پیشنهاد شبکه جم به این شبکه پیوسته بود، رسما از مراجع ذی ربط درخواست بازگشت به ایران را نموده است.

چندسالی است شبکه جم به باتلاق بازیگران سطح چندمی بدل شده است که با پیشنهادهای این شبکه از ایران خارج می شوند و پس از مدتی که با بی محلی این شبکه ها مواجه می شوند، خواهان بازگشت به کشور می شوند.

برچسب‌ها

محبوب کن - فیس نما

ارسال نظر

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.