سینماپرس: مشکل دفاتر توقیف شده سینمایی که به دلیل پخش آگهی فیلم‌هایشان در شبکه GEM دچار مسائلی شده بودند، برطرف شد.

به گزارش سینماپرس، پیرو مذاکره رئیس سازمان سینمایی با حجت السلام والمسلمین منصوری بازپرس رسیدگی کننده به پرونده، با ابلاغ و" /> سینماپرس: مشکل دفاتر توقیف شده سینمایی که به دلیل پخش آگهی فیلم‌هایشان در شبکه GEM دچار مسائلی شده بودند، برطرف شد.

به گزارش سینماپرس، پیرو مذاکره رئیس سازمان سینمایی با حجت السلام والمسلمین منصوری بازپرس رسیدگی کننده به پرونده، با ابلاغ و"/> سینماپرس: مشکل دفاتر توقیف شده سینمایی که به دلیل پخش آگهی فیلم‌هایشان در شبکه GEM دچار مسائلی شده بودند، برطرف شد.

به گزارش سینماپرس، پیرو مذاکره رئیس سازمان سینمایی با حجت السلام والمسلمین منصوری بازپرس رسیدگی کننده به پرونده، با ابلاغ و"/>

متن خبر

مشکل قضایی دفاتر توقیف شده سینمایی حل شد

مشکل قضایی دفاتر توقیف شده سینمایی حل شد

مشکل قضایی دفاتر توقیف شده سینمایی حل شداخبار سینمای ایران
شناسهٔ خبر: 14413 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

سینماپرس: مشکل دفاتر توقیف شده سینمایی که به دلیل پخش آگهی فیلم‌هایشان در شبکه GEM دچار مسائلی شده بودند، برطرف شد.

به گزارش سینماپرس، پیرو مذاکره رئیس سازمان سینمایی با حجت السلام والمسلمین منصوری بازپرس رسیدگی کننده به پرونده، با ابلاغ ویژه رییس قوه قضائیه ،مشکل اکران فیلم های دفاتر تعلیق شده شامل ؛ فیلمیران ،نورتابان و پویا فیلم مرتفع شده و ادامه فعالیت این دفاتر بلامانع است.

پیرو این توافق،فیلمهای سینمایی «یتیم خانه ایران» ساخته ابوالقاسم طالبی، «متولد ۶۵ »ساخته مجید توکلی،«نفس» ساخته نرگس آبیار به موقع اکران خواهد شد.

این گزارش می افزاید؛ از تاریخ انتشار این خبر تیزرهای تبلیغی فیلم های سینمایی که از شبکه GEM پخش شوند، شامل برخورد قانونی خواهد شد.

سازمان سینمایی ضمن سپاس از مسئولین قوه قضائیه برای برخورد مشفقانه و رأفت اسلامی ، از تهیه کنندگان ،پخش کنندگان و سرمایه گذاران سینما می خواهد به موازین قانونی ابلاغ شده احترام گذاشته و نسبت به مسئولیت اجتماعی خود اهتمام ورزند.

بدیهی است سازمان سینمایی نسبت به تخلفات احتمالی حساس بوده و با آن برخورد لازم را خواهد کرد.

ارسال نظر