سینماپرس: انیمیشن عاشورایی «ناسور» برای خانواده شهدای هسته‌ای و معاونت روابط عمومی سازمان بسیج مستضعفان به نمایش درمی‌آید.

به گزارش سینماپرس، انیمیشن عاشورایی «ناسور» برای خانواده شهدای هسته‌ای و معاونت روابط عمومی سازمان بسیج مس" /> سینماپرس: انیمیشن عاشورایی «ناسور» برای خانواده شهدای هسته‌ای و معاونت روابط عمومی سازمان بسیج مستضعفان به نمایش درمی‌آید.

به گزارش سینماپرس، انیمیشن عاشورایی «ناسور» برای خانواده شهدای هسته‌ای و معاونت روابط عمومی سازمان بسیج مس"/> سینماپرس: انیمیشن عاشورایی «ناسور» برای خانواده شهدای هسته‌ای و معاونت روابط عمومی سازمان بسیج مستضعفان به نمایش درمی‌آید.

به گزارش سینماپرس، انیمیشن عاشورایی «ناسور» برای خانواده شهدای هسته‌ای و معاونت روابط عمومی سازمان بسیج مس"/>

متن خبر

خانواده شهدای هسته‌ای به تماشای «ناسور» می‌نشینند

خانواده شهدای هسته‌ای به تماشای «ناسور» می‌نشینند

خانواده شهدای هسته‌ای به تماشای «ناسور» می‌نشیننداخبار سینمای ایران
شناسهٔ خبر: 14472 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

سینماپرس: انیمیشن عاشورایی «ناسور» برای خانواده شهدای هسته‌ای و معاونت روابط عمومی سازمان بسیج مستضعفان به نمایش درمی‌آید.

به گزارش سینماپرس، انیمیشن عاشورایی «ناسور» برای خانواده شهدای هسته‌ای و معاونت روابط عمومی سازمان بسیج مستضعفان به نمایش درمی‌آید. آرمیتا رضایی‌نژاد به همراه مادرش شهره پیرانی همسر شهید هسته‌ای داریوش رضایی‌نژاد و بهجت قاسمی همسر شهید هسته‌ای مجید شهریاری در سانس ۱۶:۵۰ پردیس کورش به تماشای انیمیشن عاشورایی «ناسور» می‌نشینند.

همچنین در این سانس اسماعیل احمدی معاونت روابط عمومی سازمان بسیج مستضعفین نیز به تماشای این انیمیشن سینمایی می‌نشیند.

«ناسور» در سال ۹۴ در سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر و در بخش انیمیشن این جشنواره حضور داشت و چندی قبل در جشنواره «غدیر» عراق توانست جایزه بهترین انیمیشن را کسب کند. همچنین اکران همزمان «ناسور» در شهر کربلا آغاز شده است.

انیمیشن عاشورایی «ناسور» راوی جراحتی است که از شهادت مظلومانه امام حسین (ع) و یارانش در دل همه آزادی‌خواهان جهان ایجاد شده است و واقعه کربلا در بخش اعظمی از داستان آن به تصویر کشیده می‌شود.

برچسب‌ها

محبوب کن - فیس نما

ارسال نظر

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.