سینماپرس: ابراهیم اصغری از آخرین وضعیت فیلم‌های در دست تولید خود گفت.

به گزارش سینماپرس، ابراهیم اصغری تهیه کننده سینما در خصوص آخرین وضعیت «نیمکت» ساخته فلورا سام گفت: تدوین این اثر توسط واروژ کریم مسیحی در حال انجام است و فکر می‌کنم هفت" /> سینماپرس: ابراهیم اصغری از آخرین وضعیت فیلم‌های در دست تولید خود گفت.

به گزارش سینماپرس، ابراهیم اصغری تهیه کننده سینما در خصوص آخرین وضعیت «نیمکت» ساخته فلورا سام گفت: تدوین این اثر توسط واروژ کریم مسیحی در حال انجام است و فکر می‌کنم هفت"/> سینماپرس: ابراهیم اصغری از آخرین وضعیت فیلم‌های در دست تولید خود گفت.

به گزارش سینماپرس، ابراهیم اصغری تهیه کننده سینما در خصوص آخرین وضعیت «نیمکت» ساخته فلورا سام گفت: تدوین این اثر توسط واروژ کریم مسیحی در حال انجام است و فکر می‌کنم هفت"/>

متن خبر

پایان تدوین «نیمکت» تا هفته آینده/ دورخیز ابراهیم اصغری برای فجر ۳۵ با دو فیلم

پایان تدوین «نیمکت» تا هفته آینده/ دورخیز ابراهیم اصغری برای فجر ۳۵ با دو فیلم

پایان تدوین «نیمکت» تا هفته آینده/ دورخیز ابراهیم اصغری برای فجر ۳۵ با دو فیلماخبار سینمای ایران
شناسهٔ خبر: 14549 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

سینماپرس: ابراهیم اصغری از آخرین وضعیت فیلم‌های در دست تولید خود گفت.

به گزارش سینماپرس، ابراهیم اصغری تهیه کننده سینما در خصوص آخرین وضعیت «نیمکت» ساخته فلورا سام گفت: تدوین این اثر توسط واروژ کریم مسیحی در حال انجام است و فکر می‌کنم هفته آینده تمام می‌شود.


وی با اشاره به آخرین وضعیت «چهل مروارید» به کارگردانی هادی حاجت مند بیان کرد: این فیلم نیز به پایان تدوین توسط حسین حشمت نیا نزدیک شده و احتمالا دو هفته آینده به پایان خواهد رسید. صداگذاری و موسیقی نیز هنوز قطعی نشده است.

این تهیه کننده همچنین از وضعیت ساخت «بهشت از جنوب شرقی» ساخته احمد کاوری چنین گفت: در حال انجام مقدمات پیش تولید هستیم و اگر شرایط فراهم شود یکی دو ماه آینده کلید خواهیم زد.
 
اصغری درخصوص اکران فیلم های «نیمکت» و «چهل مروارید» خاطر نشان کرد: تمام تلاش ما این است که هردو در جشنواره فیلم فجر حضور پیدا کند.

* باشگاه خبرنگاران

ارسال نظر