سینماپرس: دو فیلم سینمایی «دلبری» و «زاپاس» با موضوعات دفاع مقدس و کمدی در شبکه نمایش خانگی توزیع شد.

به گزارش سینماپرس، توزیع دو فیلم سینمایی «دلبری» و «زاپاس» که حق رایت آنها توسط موسسه هنرهای تصویری سوره خریداری شده بود از امروز (۱۱ آبان" /> سینماپرس: دو فیلم سینمایی «دلبری» و «زاپاس» با موضوعات دفاع مقدس و کمدی در شبکه نمایش خانگی توزیع شد.

به گزارش سینماپرس، توزیع دو فیلم سینمایی «دلبری» و «زاپاس» که حق رایت آنها توسط موسسه هنرهای تصویری سوره خریداری شده بود از امروز (۱۱ آبان"/> سینماپرس: دو فیلم سینمایی «دلبری» و «زاپاس» با موضوعات دفاع مقدس و کمدی در شبکه نمایش خانگی توزیع شد.

به گزارش سینماپرس، توزیع دو فیلم سینمایی «دلبری» و «زاپاس» که حق رایت آنها توسط موسسه هنرهای تصویری سوره خریداری شده بود از امروز (۱۱ آبان"/>

متن خبر

آغاز توزیع «دلبری» و «زاپاس» در شبکه نمایش خانگی

آغاز توزیع «دلبری» و «زاپاس» در شبکه نمایش خانگی

آغاز توزیع «دلبری» و «زاپاس» در شبکه نمایش خانگیاخبار سینمای ایران
شناسهٔ خبر: 14586 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

سینماپرس: دو فیلم سینمایی «دلبری» و «زاپاس» با موضوعات دفاع مقدس و کمدی در شبکه نمایش خانگی توزیع شد.

به گزارش سینماپرس، توزیع دو فیلم سینمایی «دلبری» و «زاپاس» که حق رایت آنها توسط موسسه هنرهای تصویری سوره خریداری شده بود از امروز (۱۱ آبان) انجام شد.

فیلم سینمایی «دلبری» به کارگردانی سید جلال دهقانی اشکذری با موضوع دفاع مقدس و اجتماعی چندی پیش در سینماها اکران شد. در این فیلم آتیلا پسیانی و هنگامه قاضیانی به ایفای نقش می پردازند.

فیلم سینمایی «زاپاس» ساخته برزو نیک نژاد با موضوع کمدی توانست نظر مخاطبان را جلب کند . در این فیلم بازیگرانی چون امیر جعفری، ریما رامین فر، جواد عزتی، شبنم مقدمی، احمد مهرانفر، الناز حبیبی حضور دارند.

هر دو فیلم توسط شرکت  توزیع هنر اول در تهران و شهرستان توزیع شده است قیمت فیلم در تهران ۵۰۰۰ تومان و در شهرستان ۴۰۰۰ تومان است.

ارسال نظر