سینماپرس: وزیر جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی ضمن قدردانی از رئیس و نمایندگان مجلس برای ترمیم کابینه دولت گفت: رفع دغدغه‌های فرهنگی رهبر معظم انقلاب و علما از اولویت‌های من در وزارت ارشاد خواهد بود.

به گزارش سینماپرس،  رضا صالحی ام"/> سینماپرس: وزیر جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی ضمن قدردانی از رئیس و نمایندگان مجلس برای ترمیم کابینه دولت گفت: رفع دغدغه‌های فرهنگی رهبر معظم انقلاب و علما از اولویت‌های من در وزارت ارشاد خواهد بود.

به گزارش سینماپرس،  رضا صالحی ام" /> سینماپرس: وزیر جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی ضمن قدردانی از رئیس و نمایندگان مجلس برای ترمیم کابینه دولت گفت: رفع دغدغه‌های فرهنگی رهبر معظم انقلاب و علما از اولویت‌های من در وزارت ارشاد خواهد بود.

به گزارش سینماپرس،  رضا صالحی ام"/> سینماپرس: وزیر جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی ضمن قدردانی از رئیس و نمایندگان مجلس برای ترمیم کابینه دولت گفت: رفع دغدغه‌های فرهنگی رهبر معظم انقلاب و علما از اولویت‌های من در وزارت ارشاد خواهد بود.

به گزارش سینماپرس،  رضا صالحی ام"/>

متن خبر

رفع دغدغه‌های فرهنگی رهبر معظم انقلاب و علما اولویتم در وزارت ارشاد است

رفع دغدغه‌های فرهنگی رهبر معظم انقلاب و علما اولویتم در وزارت ارشاد است

رفع دغدغه‌های فرهنگی رهبر معظم انقلاب و علما اولویتم در وزارت ارشاد استاخبار سینمای ایران
شناسهٔ خبر: 14603 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

سینماپرس اخبار سینمای ایران: وزیر جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی ضمن قدردانی از رئیس و نمایندگان مجلس برای ترمیم کابینه دولت گفت: رفع دغدغه‌های فرهنگی رهبر معظم انقلاب و علما از اولویت‌های من در وزارت ارشاد خواهد بود.

به گزارش سینماپرس اخبار سینمای ایران،  رضا صالحی امیری پس از کسب رأی اعتماد از مجلس شورای اسلامی در پیامی از رئیس و نمایندگان مجلس به دلیل ترمیم کابینه و حسن اعتماد قدردانی کرد و رفع دغدغه‌های فرهنگی رهبر معظم انقلاب و علما را از اولویت‌های کاری خود بیان کرد.

متن پیام صالحی به شرح ذیل است؛

به نام خداوند جان و خرد

اکنون که با رأی اکثریت نمایندگان شریف ملت بزرگ ایران در مجلس شورای اسلامی، مسئولیت خطیر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را عهده‌دار شده‌ام، به پیشگاه حضرت احدیت سجده شکر به جا می‌آورم که توفیق خدمت‌گزاری در نظام مقدس جمهوری اسلامی تحت زعامت رهبر معظم انقلاب اسلامی و همکاری افزونتر با دولت یازدهم را بر من ارزانی داشت.

از ریاست محترم مجلس شورای اسلامی و هیئت رئیسه محترم مجلس در اداره همراه با نظم و آرامش جلسه امروز و تمامی نمایندگان ملت که در فرآیند ترمیم کابینه، مجدانه و موشکافانه به بررسی صلاحیت وزرا پرداختند صمیمانه قدردانی میکنم. بویژه عزیزانی که در موافقت یا مخالفت با وزرای پیشنهادی سخن گفتند و جلوه زیبایی از مردمسالاری دینی را به تصویر کشیدند.

از رئیس جمهور محترم جناب آقای دکتر روحانی که حقیر را شایسته خدمت به اصحاب فرهنگ و هنر و ادب و اندیشه و قلم تشخیص دادند و دولتمردانی که با راهنمایی‌ها و حمایت‌هایشان همراهی‌ام نمودند، سپاسگزارم.

به اصحاب رسانه و خبرنگاران عزیزی که در پوشش و انعکاس جلسه امروز متحمل زحمات بسیاری شدند، بویژه صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران که با پخش زنده جلسات امروز مردم آگاه کشورمان را در جریان مذاکرات و سخنان نمایندگان و وزرا قرار داد تشکر می‌کنم و امیدوارم در کسوت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی مدافع حقوق اصحاب رسانه باشم و با فراهم آوردن جریان آزاد اطلاع رسانی در چارچوب قانون قدم مهمی در این مسیر بردارم. از روحانیت معزز، جامعه دینی و قرآنی، هنرمندان، نویسندگان، نخبگان و فرهیختگانی که در روزهای اخیر با اعلام حمایت، این حقیر را مشمول عنایت خویش قرار دادند، سپاسگزارم.

رفع دغدغه‌های مقام معظم رهبری و مراجع عظام در عرصه فرهنگ و ایجاد شرایط مساعد برای شکوفایی و خلاقیت اصحاب فرهنگ و هنر در بستری امن و باثبات و توام با آرامش، از اولویت‌های من در این وزارتخانه خواهد بود. رجاء واثق دارم که با همراهی نهادهای فرهنگی، دینی و آموزشی،همکاری و پشتیبانی همکاران خدوم و فرهنگ‌مدار وزارتخانه و سازمان‌های تابعه و مشارکت همه اصحاب فرهنگ و هنر این مهم محقق خواهد شد.

سیدرضا صالحی امیری

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی

ارسال نظر