سینماپرس: عبدالعلی علی‌عسکری رئیس سازمان صدا و سیما شب گذشته «یتیم‌خانه ایران» را در پردیس ملت به تماشا نشست.

به گزارش سینماپرس، دکتر عبدالعلی علی‌عسکری رئیس سازمان صدا و سیما شب گذشته در پریس ملت به همراه خانواده به تماشای فیلم سینمایی" /> سینماپرس: عبدالعلی علی‌عسکری رئیس سازمان صدا و سیما شب گذشته «یتیم‌خانه ایران» را در پردیس ملت به تماشا نشست.

به گزارش سینماپرس، دکتر عبدالعلی علی‌عسکری رئیس سازمان صدا و سیما شب گذشته در پریس ملت به همراه خانواده به تماشای فیلم سینمایی"/> سینماپرس: عبدالعلی علی‌عسکری رئیس سازمان صدا و سیما شب گذشته «یتیم‌خانه ایران» را در پردیس ملت به تماشا نشست.

به گزارش سینماپرس، دکتر عبدالعلی علی‌عسکری رئیس سازمان صدا و سیما شب گذشته در پریس ملت به همراه خانواده به تماشای فیلم سینمایی"/>

متن خبر

رئیس سازمان صدا و سیما به دیدن «یتیم‌خانه ایران» نشست

رئیس سازمان صدا و سیما به دیدن «یتیم‌خانه ایران» نشست

رئیس سازمان صدا و سیما به دیدن «یتیم‌خانه ایران» نشستاخبار سینمای ایران
شناسهٔ خبر: 14645 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

سینماپرس: عبدالعلی علی‌عسکری رئیس سازمان صدا و سیما شب گذشته «یتیم‌خانه ایران» را در پردیس ملت به تماشا نشست.

به گزارش سینماپرس، دکتر عبدالعلی علی‌عسکری رئیس سازمان صدا و سیما شب گذشته در پریس ملت به همراه خانواده به تماشای فیلم سینمایی «یتیم‌خانه ایران» نشستند.

رئیس سازمان صدا و سیما پس از تماشای فیلم از کارگردان این اثر ابوالقاسم طالبی به خاطر پرداختن به قطعه‌ای گمشده از تاریخ ایران و ساخت قوی فیلم تشکر کرد و این فیلم را یک اثر ماندگار و عبرت آموز دانست.

این فیلم قطعه‌ای حذف شده از تاریخ معاصر ایران و داستان قحطی و خشکسالی عظیم ایران را در سال‌های ۱۲۹۵ تا ۱۲۹۷ در کوران جنگ اول جهانی و در زمان اشغال ایران به دست قوای بیگانه روس و انگلیس روایت می‌کند.

علیرام نورایی، فرخ نعمتی، جعفر دهقان، داریوش اسدزاده، بهار محمدپور، علی شادمان، محسن حسینی، اصغر حیدری، ایمان صفا، شهرام تیموریان، مهری آل آقا، والا شهیدی، ملیکا شعبان، مصطفی بهشتی، مجید معافی، حمید تاج دولتی، برایان طرفه، برت جان کورن و درشن آناند در فیلم تازه ابوالقاسم طالبی نقش آفرینی می‌کنند.

* فارس

ارسال نظر

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.