سینماپرس: انجمن منتقدان در گذشت منتقد و نویسنده پیشکسوت سینمای ایران محسن سیف را تسلیت گفت.

به گزارش سینماپرس، درگذشت محسن سیف نویسنده و منتقد سینمایی صاحب سبک برای اهل اندیشه و قلم ناگوار و دردناک است. فقدان این نویسنده شریف، خلوت گزیده و" /> سینماپرس: انجمن منتقدان در گذشت منتقد و نویسنده پیشکسوت سینمای ایران محسن سیف را تسلیت گفت.

به گزارش سینماپرس، درگذشت محسن سیف نویسنده و منتقد سینمایی صاحب سبک برای اهل اندیشه و قلم ناگوار و دردناک است. فقدان این نویسنده شریف، خلوت گزیده و"/> سینماپرس: انجمن منتقدان در گذشت منتقد و نویسنده پیشکسوت سینمای ایران محسن سیف را تسلیت گفت.

به گزارش سینماپرس، درگذشت محسن سیف نویسنده و منتقد سینمایی صاحب سبک برای اهل اندیشه و قلم ناگوار و دردناک است. فقدان این نویسنده شریف، خلوت گزیده و"/>

متن خبر

تسلیت انجمن منتقدان به مناسبت درگذشت «محسن سیف»

تسلیت انجمن منتقدان به مناسبت درگذشت «محسن سیف»

تسلیت انجمن منتقدان به مناسبت درگذشت «محسن سیف»اخبار سینمای ایران
شناسهٔ خبر: 14658 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

سینماپرس: انجمن منتقدان در گذشت منتقد و نویسنده پیشکسوت سینمای ایران محسن سیف را تسلیت گفت.

به گزارش سینماپرس، درگذشت محسن سیف نویسنده و منتقد سینمایی صاحب سبک برای اهل اندیشه و قلم ناگوار و دردناک است. فقدان این نویسنده شریف، خلوت گزیده و نکته‌بین برای همیشه حس خواهد شد و حسرت حضور با محبت و بدون تکلف او برای ما باقی خواهد ماند.

انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی ایران، از پروردگار مهربان برای ایشان، رحمت واسعه مسألت دارد و این مصیبت را به خانواده آن عزیز، بازماندگان ، همکاران رسانه‌ای و علاقه‎مندان ادبیات و سینما تسلیت می‌گوید.

انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی ایران

ارسال نظر