سینماپرس: سینما بهمن که یکی از قدیمی‌ترین سینماهای تهران به شمار می‌رود، این روزها در حال بازسازی است. این سینما دهه فجر بازگشایی می‌شود.

به گزارش سینماپرس، سینما بهمن تهران پس از بازسازی، در دهه فجر میزبان سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر می" /> سینماپرس: سینما بهمن که یکی از قدیمی‌ترین سینماهای تهران به شمار می‌رود، این روزها در حال بازسازی است. این سینما دهه فجر بازگشایی می‌شود.

به گزارش سینماپرس، سینما بهمن تهران پس از بازسازی، در دهه فجر میزبان سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر می"/> سینماپرس: سینما بهمن که یکی از قدیمی‌ترین سینماهای تهران به شمار می‌رود، این روزها در حال بازسازی است. این سینما دهه فجر بازگشایی می‌شود.

به گزارش سینماپرس، سینما بهمن تهران پس از بازسازی، در دهه فجر میزبان سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر می"/>

متن خبر

آغاز بازسازی سینمای خاطره‌ساز تهران

آغاز بازسازی سینمای خاطره‌ساز تهران

آغاز بازسازی سینمای خاطره‌ساز تهراناخبار سینمای ایران
شناسهٔ خبر: 14689 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

سینماپرس: سینما بهمن که یکی از قدیمی‌ترین سینماهای تهران به شمار می‌رود، این روزها در حال بازسازی است. این سینما دهه فجر بازگشایی می‌شود.

به گزارش سینماپرس، سینما بهمن تهران پس از بازسازی، در دهه فجر میزبان سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر می‌شود.

بازسازی سینما بهمن تهران به زودی شروع شده و این سینما دهه فجر بازگشایی می‌شود تا میزبان سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر باشد. این بازسازی شامل دکوراتیو، سالن انتظار، سالن‌ نمایش، کف پوش‌ها، صندلی‌ها و ارتقای سیستم صوتی و تصویری این سینما خواهد بود. بازسازی از اول آذرماه آغاز می‌شود.

بازسازی سینما بهمن در ادامه فاز دوم بازسازی‌های سینماهای حوزه هنری قرار می‌گیرد. این نهاد در سال‌های اخیر سینماهای فلسطین همدان، فلسطین اصفهان، آزادی آبادان، آفریقای مشهد، شاهد و پیام تهران را بازسازی کرده و بازسازی سینماهای قدس تبریز و خانواده اصفهان ادامه دارد.

سینما بهمن تهران که سال ۱۳۴۴ ساخته شده، از مهمترین و پرمخاطب‌ترین سینماهای تهران و مجموعه سینماهای حوزه هنری است.

ارسال نظر