سینماپرس: مستند «شب نامه » در نود و نهمین برنامه «سینماروایت » مورد نقد و بررسی قرار خواهد گرفت.

مستند «شب‌نامه» به نویسندگی و کارگردانی سیدمهدی کرباسی و رضا صادقی و تهیه‌کنندگی حمیدرضا جعفریان در مرکز مستند «سفیر فیلم» تولید شده و در آن " /> سینماپرس: مستند «شب نامه » در نود و نهمین برنامه «سینماروایت » مورد نقد و بررسی قرار خواهد گرفت.

مستند «شب‌نامه» به نویسندگی و کارگردانی سیدمهدی کرباسی و رضا صادقی و تهیه‌کنندگی حمیدرضا جعفریان در مرکز مستند «سفیر فیلم» تولید شده و در آن "/> سینماپرس: مستند «شب نامه » در نود و نهمین برنامه «سینماروایت » مورد نقد و بررسی قرار خواهد گرفت.

مستند «شب‌نامه» به نویسندگی و کارگردانی سیدمهدی کرباسی و رضا صادقی و تهیه‌کنندگی حمیدرضا جعفریان در مرکز مستند «سفیر فیلم» تولید شده و در آن "/>

متن خبر

مستند جنجالی «شب نامه» به سینما روایت رسید

مستند جنجالی «شب نامه» به سینما روایت رسید

مستند جنجالی «شب نامه» به سینما روایت رسیداخبار سینمای ایران
شناسهٔ خبر: 14697 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

سینماپرس: مستند «شب نامه » در نود و نهمین برنامه «سینماروایت » مورد نقد و بررسی قرار خواهد گرفت.

مستند «شب‌نامه» به نویسندگی و کارگردانی سیدمهدی کرباسی و رضا صادقی و تهیه‌کنندگی حمیدرضا جعفریان در مرکز مستند «سفیر فیلم» تولید شده و در آن ابعاد پروژه نفوذ توسط «سیامک نمازی» یک ضد انقلاب به تصویر کشیده شده است.

«نمازی» یکی از چهره‌های اصلی عناصر نفوذ در کشور معرفی شده و مدتی پیش توسط دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی دستگیر و توسط دستگاه قضایی محکومیت وی قطعی شده است.

این مستند محصول مرکز مستند سفیر فیلم است که فردا(یکشنبه ) ساعت ۱۷ در سالن اسوه واقع در خیابان انقلاب ، نبش خیابان بهار جنوبی  طی مراسمی اکران و با حضور عوامل مورد نقد و بررسی قرا خواهد گرفت

گفتنی است شرکت در این مراسم برای عموم مخاطبان آزاد است

ارسال نظر