سینماپرس: محمدرضا صابری می‌گوید که به دنبال اکران موفق فیلم محمد رسول الله(ص) ساخته مجید مجیدی در ترکیه بزودی اکران این فیلم در روسیه و عراق آغاز می شود.

به گزارش سینماپرس، محمدرضا صابری مدیر عامل شرکت سینمایی نور تابان  تهیه کننده و پخش کن" /> سینماپرس: محمدرضا صابری می‌گوید که به دنبال اکران موفق فیلم محمد رسول الله(ص) ساخته مجید مجیدی در ترکیه بزودی اکران این فیلم در روسیه و عراق آغاز می شود.

به گزارش سینماپرس، محمدرضا صابری مدیر عامل شرکت سینمایی نور تابان  تهیه کننده و پخش کن"/> سینماپرس: محمدرضا صابری می‌گوید که به دنبال اکران موفق فیلم محمد رسول الله(ص) ساخته مجید مجیدی در ترکیه بزودی اکران این فیلم در روسیه و عراق آغاز می شود.

به گزارش سینماپرس، محمدرضا صابری مدیر عامل شرکت سینمایی نور تابان  تهیه کننده و پخش کن"/>

متن خبر

آغاز اکران فیلم «محمد رسول الله» در روسیه و عراق از ۲۰ آبان

آغاز اکران فیلم «محمد رسول الله» در روسیه و عراق از ۲۰ آبان

آغاز اکران فیلم «محمد رسول الله» در روسیه و عراق از ۲۰ آباناخبار سینمای ایران
شناسهٔ خبر: 14760 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

سینماپرس: محمدرضا صابری می‌گوید که به دنبال اکران موفق فیلم محمد رسول الله(ص) ساخته مجید مجیدی در ترکیه بزودی اکران این فیلم در روسیه و عراق آغاز می شود.

به گزارش سینماپرس، محمدرضا صابری مدیر عامل شرکت سینمایی نور تابان  تهیه کننده و پخش کننده فیلم سینمایی محمد رسول الله (ص) با اعلام این مطلب افزود: اکران فیلم محمد رسول الله (ص) در ترکیه با استقبال خوبی  همراه شده است و تاکنون ۳۳۰ هزار نفر به تماشای فیلم نشسته اند و تعداد سالنهای نمایش دهنده فیلم به ۴۰۰ سالن رسیده است.

وی ادامه داد: از روز ۲۷ آبان و با برگزاری مراسم فرش قرمز فیلم محمد رسول الله،اکران فیلم در داغستان روسیه آغاز می شوددر این مراسم رئیس جمهور منطقه خود مختار داغستان،مجید مجیدی و گروهی از عوامل فیلم حضور دارند وبدنبال آن اکران فیلم در روسیه ادامه پیدا می‌کند.

وی ادامه داد: قرار است فیلم محمد رسول الله  به دو شکل دوبله به زبان روسی و با زیر نویس به نمایش در بیاید.

صابری از اکران این فیلم در عراق خبر داد و افزود: شهر بغداد دو سالن سینما دارد که ظر فیت یکی از آنها هزارنفر است واز روز۲۰ آبان ماه در دوسالن سینمایی در شهر بغداد فیلم به نمایش در می آید. همچنین با هماهنگی لازم و خرید تجهیزات قرار شده است که فیلم محمد رسول الله در سه شهرکربلا و نجف و اربیل  نیز با دوبله عربی و زیر نویس به نمایش در بیاید.

 مدیر عامل شرکت سینمایی نور تابان با اشاره به اینکه بزودی اکران فیلم  محمد رسول الله بصورت گسترده آغاز می شود گفت: با یکی از بزرگرترین شرکتهای پخش درآسیا در حال مذاکره هستیم  و توافقات اولیه نیز برای نمایش فیلم  با دوبله و زیر نویس صورت گرفته است.

ارسال نظر