سینماپرس: فیلم سینمایی «فرزند صبح» ساخته بهروز افخمی مراحل پس تولید را مجدداً طی می‌کند و برای نمایش آماده می‌شود.

به گزارش سینماپرس، «حسین نیرومند» مدیرعامل انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس از توافق با بهروز افخمی جهت تدوین مجدد «فرزند ص" /> سینماپرس: فیلم سینمایی «فرزند صبح» ساخته بهروز افخمی مراحل پس تولید را مجدداً طی می‌کند و برای نمایش آماده می‌شود.

به گزارش سینماپرس، «حسین نیرومند» مدیرعامل انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس از توافق با بهروز افخمی جهت تدوین مجدد «فرزند ص"/> سینماپرس: فیلم سینمایی «فرزند صبح» ساخته بهروز افخمی مراحل پس تولید را مجدداً طی می‌کند و برای نمایش آماده می‌شود.

به گزارش سینماپرس، «حسین نیرومند» مدیرعامل انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس از توافق با بهروز افخمی جهت تدوین مجدد «فرزند ص"/>

متن خبر

آیا تکلیف «فرزند صبح» پس از ۶ سال روشن می‌شود؟

آیا تکلیف «فرزند صبح» پس از ۶ سال روشن می‌شود؟

آیا تکلیف «فرزند صبح» پس از ۶ سال روشن می‌شود؟اخبار سینمای ایران
شناسهٔ خبر: 14775 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

سینماپرس: فیلم سینمایی «فرزند صبح» ساخته بهروز افخمی مراحل پس تولید را مجدداً طی می‌کند و برای نمایش آماده می‌شود.

به گزارش سینماپرس، «حسین نیرومند» مدیرعامل انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس از توافق با بهروز افخمی جهت تدوین مجدد «فرزند صبح» خبر داد و گفت: بعد از مدت ها که از اکران فیلم سینمایی «فرزند صبح» در جشنواره فیلم فجر می گذرد و زمینه اکران فیلم فراهم نشد به دلیل مشکلاتی که داشت؛ در صبحت هایی که با بهروز افخمی داشتم به این نتیجه رسیدیم که فیلم تدوین، موسیقی و صداگذاری مجدد زیر نظر ایشان انجام شود و بتوانیم فیلم را به نمایش درآوریم.

وی ادامه داد: فیلم اشکالاتی داشت که انشاءالله با تدوین مجدد و انجام مراحل پس تولید مجدد مرتفع می شود.

نیرومند در پاسخ به این سوال که فیلم برای یک نمایش در جشنواره فیلم فجر آماده می شود گفت: بعید می‌دانم مراحل پس تولید به گونه ای انجام شود که فیلم برای نمایش در جشنواره آماده شود. اما با توافقات انجام شده فیلم آماده خواهد شد.

«فرزند صبح» ساخته بهروز افخمی است که به دوران کودکی حضرت امام خمینی (ره) اشاره دارد.

* فارس

ارسال نظر