سینماپرس: سارا خوئینی ها بازیگر نقش اول زن «طاقباز» به کارگردانی شهرام اسدزاده شد.

به گزارش سینماپرس، «طاقباز» به نویسندگی و کارگردانی شهرام اسدزاده که هفته آینده در تهران کلید می خورد از حضور سارا خوئینی ها به عنوان بازیگر نقش اصلی زن این" /> سینماپرس: سارا خوئینی ها بازیگر نقش اول زن «طاقباز» به کارگردانی شهرام اسدزاده شد.

به گزارش سینماپرس، «طاقباز» به نویسندگی و کارگردانی شهرام اسدزاده که هفته آینده در تهران کلید می خورد از حضور سارا خوئینی ها به عنوان بازیگر نقش اصلی زن این"/> سینماپرس: سارا خوئینی ها بازیگر نقش اول زن «طاقباز» به کارگردانی شهرام اسدزاده شد.

به گزارش سینماپرس، «طاقباز» به نویسندگی و کارگردانی شهرام اسدزاده که هفته آینده در تهران کلید می خورد از حضور سارا خوئینی ها به عنوان بازیگر نقش اصلی زن این"/>

متن خبر

سارا خوئینی ها بازیگر نقش اول «طاقباز» شد

سارا خوئینی ها بازیگر نقش اول «طاقباز» شد

سارا خوئینی ها بازیگر نقش اول «طاقباز» شداخبار سینمای ایران
شناسهٔ خبر: 14769 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

سینماپرس: سارا خوئینی ها بازیگر نقش اول زن «طاقباز» به کارگردانی شهرام اسدزاده شد.

به گزارش سینماپرس، «طاقباز» به نویسندگی و کارگردانی شهرام اسدزاده که هفته آینده در تهران کلید می خورد از حضور سارا خوئینی ها به عنوان بازیگر نقش اصلی زن این فیلم بهره می برد.

فیلم از مضمونی اجتماعی برخوردار است و درخلاصه داستان آن آمده است: شاهرخ در مقطعی از زندگی خود پیوسته در تشخیص دنیای واقعی و توهمات معلق است که این موضوع باعث بروز اتفاقات غیر قابل جبرانی برای او و افراد پیرامونش می شود.

افشین سنگ چاپ بعنوان بازیگردان در این پروژه حضور دارد.

سوپراستار، بیداری رویاها، معصومیت از دست رفته، در امتداد شهر، کلاه پهلوی، روزهای اعتراض، سفر سبز، فراموشی، تلواسه، راه شب، روزهای اعتراض، شب شیشه ای، خاطرات مرد نا تمام، نقاب، اسپاگتی در هشت دقیقه، بالای شهر پایین شهر، دعوت، نردبام آسمان، پسر تهرانی از جمله آثاری هستند که سارا خوئینی‌ها در آنها حضور داشته است.

ارسال نظر