سینماپرس: فیلم سینمایی «نفس» ساخته نرگس آبیار با اقبال خوب مخاطبان در آزادی و کورش مواجه شد.

به گزارش سینماپرس، فیلم سینمایی «نفس» ساخته نرگس آبیار در شرایطی دومین شب نمایش خود را سپری می کند که در سینما آزادی و کورش به سانس فوق العاده دست ی" /> سینماپرس: فیلم سینمایی «نفس» ساخته نرگس آبیار با اقبال خوب مخاطبان در آزادی و کورش مواجه شد.

به گزارش سینماپرس، فیلم سینمایی «نفس» ساخته نرگس آبیار در شرایطی دومین شب نمایش خود را سپری می کند که در سینما آزادی و کورش به سانس فوق العاده دست ی"/> سینماپرس: فیلم سینمایی «نفس» ساخته نرگس آبیار با اقبال خوب مخاطبان در آزادی و کورش مواجه شد.

به گزارش سینماپرس، فیلم سینمایی «نفس» ساخته نرگس آبیار در شرایطی دومین شب نمایش خود را سپری می کند که در سینما آزادی و کورش به سانس فوق العاده دست ی"/>

متن خبر

«نفس» در کورش به سانس فوق‌العاده رسید

«نفس» در کورش به سانس فوق‌العاده رسید

«نفس» در کورش به سانس فوق‌العاده رسیداخبار سینمای ایران
شناسهٔ خبر: 14813 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

سینماپرس: فیلم سینمایی «نفس» ساخته نرگس آبیار با اقبال خوب مخاطبان در آزادی و کورش مواجه شد.

به گزارش سینماپرس، فیلم سینمایی «نفس» ساخته نرگس آبیار در شرایطی دومین شب نمایش خود را سپری می کند که در سینما آزادی و کورش به سانس فوق العاده دست یافت. این فیلم امشب در سینما کورش در سانس ۴۰دقیقه بامداد به صورت فوق العاده به نمایش درمی آید.

در این فیلم که روایتی از زندگی خانواده ای یزدی در دهه ۶۰ است بازیگران سرشناسی چون جمشید هاشم پور، شبنم مقدمی، پانته آ پناهی ها، گلاره عباسی به ایفای نقش می پردازند.

ارسال نظر