سینماپرس: ابراهیم ابراهیمیان به زودی ساخت سومین فیلم بلند سینمایی خود با عنوان «آبان» را آغاز می‌کند.

به گزارش سینماپرس، ابراهیم ابراهیمیان که تصمیم دارد جدیدترین فیلم خود با نام «آبان» را کلید بزند به زودی برای این فیلم درخواست پروان" /> سینماپرس: ابراهیم ابراهیمیان به زودی ساخت سومین فیلم بلند سینمایی خود با عنوان «آبان» را آغاز می‌کند.

به گزارش سینماپرس، ابراهیم ابراهیمیان که تصمیم دارد جدیدترین فیلم خود با نام «آبان» را کلید بزند به زودی برای این فیلم درخواست پروان"/> سینماپرس: ابراهیم ابراهیمیان به زودی ساخت سومین فیلم بلند سینمایی خود با عنوان «آبان» را آغاز می‌کند.

به گزارش سینماپرس، ابراهیم ابراهیمیان که تصمیم دارد جدیدترین فیلم خود با نام «آبان» را کلید بزند به زودی برای این فیلم درخواست پروان"/>

متن خبر

ابراهیم ابراهیمیان «آبان» را می‌سازد/ سه‌گانه‌ای برای پاییز

ابراهیم ابراهیمیان «آبان» را می‌سازد/ سه‌گانه‌ای برای پاییز

ابراهیم ابراهیمیان «آبان» را می‌سازد/ سه‌گانه‌ای برای پاییزاخبار سینمای ایران
شناسهٔ خبر: 14823 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

سینماپرس: ابراهیم ابراهیمیان به زودی ساخت سومین فیلم بلند سینمایی خود با عنوان «آبان» را آغاز می‌کند.

به گزارش سینماپرس، ابراهیم ابراهیمیان که تصمیم دارد جدیدترین فیلم خود با نام «آبان» را کلید بزند به زودی برای این فیلم درخواست پروانه ساخت می دهد تا پیش تولید «آبان» را آغاز کند.

«آبان» اولین فیلم از سه گانه «پاییز» (مهر، آبان و آذر) است که ابراهیمیان قصد دارد این سه گانه را پشت سر هم بسازد و برای شروع سراغ ماه دوم پاییز رفته است. این فیلم یک دارم اجتماعی است و گفته می‌شود همچون آثار قبلی این کارگردان قرار است از بازیگران چهره سینما برای ساخت آن بهره گرفته شود.

فیلمنامه این فیلم توسط ابراهیمیان  و علی حسینی به نگارش در آمده و سارا سلطانی نیز به عنوان مشاور فیلمنامه در این کار حضور دارد.

«آبان» متفاوت از دو ساخته قبلی این کارگردان «ارسال آگهی تسلیت برای روزنامه» و «آااادت نمی کنیم» است.

«آااادت نمی کنیم» فیلم قبلی این کارگردان بهار امسال اکران عمومی شد همچنین نسخه نمایش خانگی این اثر هم به تازگی وارد بازار شده است.

ارسال نظر