سینماپرس: فیلم سینمایی «وارونگی» به کارگردانی بهنام بهزادی به عنوان بهترین فیلم بیست و یکمین جشنواره مِد ایتالیا انتخاب شد.

به گزارش سینماپرس، فستیوال فیلم مِد ایتالیا یکی از مهم‌ترین رویدادهای سینمایی ایتالیا محسوب می‌شود که فیلم‌های" /> سینماپرس: فیلم سینمایی «وارونگی» به کارگردانی بهنام بهزادی به عنوان بهترین فیلم بیست و یکمین جشنواره مِد ایتالیا انتخاب شد.

به گزارش سینماپرس، فستیوال فیلم مِد ایتالیا یکی از مهم‌ترین رویدادهای سینمایی ایتالیا محسوب می‌شود که فیلم‌های"/> سینماپرس: فیلم سینمایی «وارونگی» به کارگردانی بهنام بهزادی به عنوان بهترین فیلم بیست و یکمین جشنواره مِد ایتالیا انتخاب شد.

به گزارش سینماپرس، فستیوال فیلم مِد ایتالیا یکی از مهم‌ترین رویدادهای سینمایی ایتالیا محسوب می‌شود که فیلم‌های"/>

متن خبر

«وارونگی» بهترین فیلم جشنواره مِد ایتالیا شد

«وارونگی» بهترین فیلم جشنواره مِد ایتالیا شد

«وارونگی» بهترین فیلم جشنواره مِد ایتالیا شداخبار سینمای ایران
شناسهٔ خبر: 14872 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

سینماپرس: فیلم سینمایی «وارونگی» به کارگردانی بهنام بهزادی به عنوان بهترین فیلم بیست و یکمین جشنواره مِد ایتالیا انتخاب شد.

به گزارش سینماپرس، فستیوال فیلم مِد ایتالیا یکی از مهم‌ترین رویدادهای سینمایی ایتالیا محسوب می‌شود که فیلم‌های سینمایی و مستند در بخش‌های مختلف آن رقابت می‌کند.

این فیلم بعد از اکران در جشنواره فجر در بخش نوعی نگاه جشنواره کن، هفته فیلم‌های ایرانی در پاریس، جشنواره هامبورگ و جشنواره کمبریج نیز روی پرده رفت و مورد استقبال مخاطبان و منتقدان قرار گرفت و درخشش‌های جهانی آن ادامه دارد.

سحر دولتشاهی، علی مصفا، ستاره پسیانی، رویا جاویدنیا،علیرضا آقاخانی، شیرین یزدان بخش و ستاره حسینی، پیام یزدانی، مجتبی نم نبات،عباد کریمی بازیگران وارونگی هستند.

در خط داستانی وارونگی آمده است : سهیل پس از چندین سال، نشانی نیلوفر را پیدا کرده و به سراغش آمده است. رابطه ی آنها که در گذشته  ناکام مانده، حالا  درآستانه شکل گیری دوباره است.

پخش بین‌اللملی این فیلم سینمایی بر عهده شرکت نوری پیکچر به مدیریت کتایون شهابی است.

ارسال نظر