سینماپرس: «شاهد احمدلو» به عنوان بازیگر یکی از نقش‌های اصلی «طاقباز» به کارگردانی شهرام اسدزاده انتخاب شد.

به گزارش سینماپرس، طاقباز به نویسندگی و کارگردانی شهرام اسدزاده در روزهای پایانی شروع فیلمبرداری خود از حضور شاهد احمدلو به عنوان" /> سینماپرس: «شاهد احمدلو» به عنوان بازیگر یکی از نقش‌های اصلی «طاقباز» به کارگردانی شهرام اسدزاده انتخاب شد.

به گزارش سینماپرس، طاقباز به نویسندگی و کارگردانی شهرام اسدزاده در روزهای پایانی شروع فیلمبرداری خود از حضور شاهد احمدلو به عنوان"/> سینماپرس: «شاهد احمدلو» به عنوان بازیگر یکی از نقش‌های اصلی «طاقباز» به کارگردانی شهرام اسدزاده انتخاب شد.

به گزارش سینماپرس، طاقباز به نویسندگی و کارگردانی شهرام اسدزاده در روزهای پایانی شروع فیلمبرداری خود از حضور شاهد احمدلو به عنوان"/>

متن خبر

نقش اصلی فیلم سینمایی «طاقباز» به شاهد احمدلو رسید

نقش اصلی فیلم سینمایی «طاقباز» به شاهد احمدلو رسید

نقش اصلی فیلم سینمایی «طاقباز» به شاهد احمدلو رسیداخبار سینمای ایران
شناسهٔ خبر: 14913 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

سینماپرس: «شاهد احمدلو» به عنوان بازیگر یکی از نقش‌های اصلی «طاقباز» به کارگردانی شهرام اسدزاده انتخاب شد.

به گزارش سینماپرس، طاقباز به نویسندگی و کارگردانی شهرام اسدزاده در روزهای پایانی شروع فیلمبرداری خود از حضور شاهد احمدلو به عنوان بازیگر یکی از نقش های اصلی این فیلم خبر داد.

فیلم از مضمونی اجتماعی برخوردار است ؛ درخلاصه داستان فیلم آمده است: شاهرخ درمقطعی از زندگی خود پیوسته در تشخیص دنیای واقعی و توهمات معلق است و باعث بروز اتفاقات غیر قابل جبرانی برای خود و افراد پیرامونش می شود.

شاهد احمدلو کارگردان، نویسنده و بازیگر سینما و تلویزیون که بعنوان بازیگر در آثاری چون سرب، دندان مار،گروهبان،چاووش،دره شاپرک ها،قافله،باج خور، اکباتان،آتش و شبنم، نبردی دیگر،رهایی و گشت ویژه حضور داشته، ساخت فیلم ها و مجموعه هایی همچون چند میگیری گریه کنی؟،اگه میتونی منو بگیر، موش،پسرها سرباز به دنیا نمی آیند،همیشه مادر،ما خونه نیستیم،ماه عسل، سه دونگ سه دونگ،خانه اجاره ای و.... را در کارنامه هنری خود دارد.

گفتنی است سارا خوئینی ها، مهدی ماهانی، افشین سنگ چاپ، شهریار حیدری، تیما پور رحمانی، آسیه اسدزاده، سارا ماهینی، ایمان ده یادگاری و آروشا نوری بازیگران طاقباز هستند.

عوامل و دست اندرکاران طاقباز عبارتند از:
نویسنده و کارگردان:شهرام اسدزاده، طراح صحنه و لباس: سهیل میر سپاسی، مدیرفیلمبرداری:اسماعیل آقاجانی، طراح گریم:امید گل زاده، صدابرداری و طراحی صدا:سامان شهامت،بازیگردان: افشین سنگ چاپ، عکاس؛ نازنین سلامیان، منشئ صحنه: شیرین قادری، مدیر تولید:میلاد اسدزاده و سعید رغیب مطلق، دستیار اول کارگردان و برنامه ریز: علی آشتیانی، مشاور رسانه ای: منصوره بسمل.

ارسال نظر