سینماپرس: فیلم سینمایی «وارونگی» به کارگردانی بهنام بهزادی آذر ماه در سینماهای کشور اکران می‌شود.

به گزارش سینماپرس، فیلم سینمایی «وارونگی» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی بهنام بهزادی بعد از چند نمایش‌ جهانی، پایان آذر ماه در سرگروه آزاد ا" /> سینماپرس: فیلم سینمایی «وارونگی» به کارگردانی بهنام بهزادی آذر ماه در سینماهای کشور اکران می‌شود.

به گزارش سینماپرس، فیلم سینمایی «وارونگی» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی بهنام بهزادی بعد از چند نمایش‌ جهانی، پایان آذر ماه در سرگروه آزاد ا"/> سینماپرس: فیلم سینمایی «وارونگی» به کارگردانی بهنام بهزادی آذر ماه در سینماهای کشور اکران می‌شود.

به گزارش سینماپرس، فیلم سینمایی «وارونگی» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی بهنام بهزادی بعد از چند نمایش‌ جهانی، پایان آذر ماه در سرگروه آزاد ا"/>

متن خبر

«وارونگی» با سحر دولتشاهی و علی مصفا، آذر ماه به سینماها می‌آید

«وارونگی» با سحر دولتشاهی و علی مصفا، آذر ماه به سینماها می‌آید

«وارونگی» با سحر دولتشاهی و علی مصفا، آذر ماه به سینماها می‌آیداخبار سینمای ایران
شناسهٔ خبر: 14943 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

سینماپرس: فیلم سینمایی «وارونگی» به کارگردانی بهنام بهزادی آذر ماه در سینماهای کشور اکران می‌شود.

به گزارش سینماپرس، فیلم سینمایی «وارونگی» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی بهنام بهزادی بعد از چند نمایش‌ جهانی، پایان آذر ماه در سرگروه آزاد اکران می‌شود.

«وارونگی» بعد از اکران در جشنواره فجر در بخش نوعی نگاه جشنواره کن، هفته فیلم‌های ایرانی در پاریس، جشنواره هامبورگ و جشنواره کمبریج نیز روی پرده رفت. همچنین این فیلم سینمایی توانست جایزه بهترین فیلم جشنواره «مِد» ایتالیا را از آن خود کند.

پخش این فیلم سینمایی بر عهده پخش رسانه فیلمسازان مولود به مدیریت حبیب اسماعیلی است.

سحر دولتشاهی، علی مصفا، ستاره پسیانی، رویا جاویدنیا، علیرضا آقاخانی، شیرین یزدان بخش و ستاره حسینی، پیام یزدانی، مجتبی نم نبات، عباد کریمی بازیگران «وارونگی» هستند.

در خط داستانی «وارونگی» آمده است: سهیل پس از چندین سال، نشانی نیلوفر را پیدا کرده و به سراغش آمده است. رابطه آنها که در گذشته ناکام مانده، حالا در آستانه شکل گیری دوباره است.

ارسال نظر