سینماپرس: به گفته تهیه کننده «ملی و راه های نرفته اش»، فیلمبرداری این پروژه سینمایی به زودی در تهران به پایان می رسد.

به گزارش سینماپری، محمد نیک‌بین تهیه کننده سینما با اشاره به فیلم سینمایی «ملی و راه های نرفته اش» به کارگردانی تهمینه می" /> سینماپرس: به گفته تهیه کننده «ملی و راه های نرفته اش»، فیلمبرداری این پروژه سینمایی به زودی در تهران به پایان می رسد.

به گزارش سینماپری، محمد نیک‌بین تهیه کننده سینما با اشاره به فیلم سینمایی «ملی و راه های نرفته اش» به کارگردانی تهمینه می"/> سینماپرس: به گفته تهیه کننده «ملی و راه های نرفته اش»، فیلمبرداری این پروژه سینمایی به زودی در تهران به پایان می رسد.

به گزارش سینماپری، محمد نیک‌بین تهیه کننده سینما با اشاره به فیلم سینمایی «ملی و راه های نرفته اش» به کارگردانی تهمینه می"/>

متن خبر

فیلمبرداری «ملی و راه‌های نرفته‌اش» تهمینه میلانی به روزهای پایانی رسید

فیلمبرداری «ملی و راه‌های نرفته‌اش» تهمینه میلانی به روزهای پایانی رسید

فیلمبرداری «ملی و راه‌های نرفته‌اش» تهمینه میلانی به روزهای پایانی رسیداخبار سینمای ایران
شناسهٔ خبر: 15002 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

سینماپرس: به گفته تهیه کننده «ملی و راه های نرفته اش»، فیلمبرداری این پروژه سینمایی به زودی در تهران به پایان می رسد.

به گزارش سینماپری، محمد نیک‌بین تهیه کننده سینما با اشاره به فیلم سینمایی «ملی و راه های نرفته اش» به کارگردانی تهمینه میلانی به مهر گفت: این فیلم در مراحل آخر فیلمبرداری است و به تازگی فیلمبرداری در لوکیشن اصلی که در خیابان ملک در خیابان شریعتی بود به پایان رسیده و تنها فیلمبرداری در برخی از سکانس ها مانند بیمارستان، قطار و سکانس های خارجی باقی مانده است.

وی ادامه داد: فیلمبرداری «ملی و راه های نرفته اش» به زودی و طی چند روز آینده به پایان می رسد و فیلم وارد مراحل فنی می شود.

این تهیه کننده سینما در پایان تاکید کرد: تدوین این پروژه به صورت همزمان و با آغاز فیلمبرداری در حال انجام است.

«ملی و راه های نرفته اش» مانند دیگر آثار تهمینه میلانی یک اثر اجتماعی است. پیش از این اعلام شده بود بازیگرانی چون ماهور الوند و میلاد کیمرام در این پروژه سینمایی حضور دارند.

ارسال نظر