سینماپرس: طی احکام جداگانه ای از سوی "علیرضا رضا داد" دبیر جشنواره بین المللی فیلم کودکان و نوجوانان ، مدیران جشنواره مشخص شدند.

به گزارش سینماپرس، "محمد رسول صادقی" به عنوان مدیر ارتباطات  و اطلاع رسانی جشنواره، "فرزاد اژدری "به عنوان" /> سینماپرس: طی احکام جداگانه ای از سوی "علیرضا رضا داد" دبیر جشنواره بین المللی فیلم کودکان و نوجوانان ، مدیران جشنواره مشخص شدند.

به گزارش سینماپرس، "محمد رسول صادقی" به عنوان مدیر ارتباطات  و اطلاع رسانی جشنواره، "فرزاد اژدری "به عنوان"/> سینماپرس: طی احکام جداگانه ای از سوی "علیرضا رضا داد" دبیر جشنواره بین المللی فیلم کودکان و نوجوانان ، مدیران جشنواره مشخص شدند.

به گزارش سینماپرس، "محمد رسول صادقی" به عنوان مدیر ارتباطات  و اطلاع رسانی جشنواره، "فرزاد اژدری "به عنوان"/>

متن خبر

مدیران سی امین جشنواره فیلم های کودکان و نوجوانان اصفهان مشخص شدند

مدیران سی امین جشنواره فیلم های کودکان و نوجوانان اصفهان مشخص شدند

مدیران سی امین جشنواره فیلم های کودکان و نوجوانان اصفهان مشخص شدنداخبار سینمای ایران
شناسهٔ خبر: 15044 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

سینماپرس: طی احکام جداگانه ای از سوی "علیرضا رضا داد" دبیر جشنواره بین المللی فیلم کودکان و نوجوانان ، مدیران جشنواره مشخص شدند.

به گزارش سینماپرس، "محمد رسول صادقی" به عنوان مدیر ارتباطات  و اطلاع رسانی جشنواره، "فرزاد اژدری "به عنوان مدیر دبیرخانه   جشنواره  و "علی اکبر قاضی نظام " به عنوان مدیر بخش مسابقه  فیلمنامه نویسی سی  امین جشنواره   بین المللی فیلم های  کودکان   و  نوجوانان  اصفهان منصوب شدند.

"رضا داد" در متن حکم "صادقی"  آورده  است:

"با عنایت به سوابق ارزشمند جنابعالی در حوزه مدیریت ارتباطات و اطلاع رسانی و نظر به مراتب شایستگی و تعهد شما در این حوزه به مدیر ارتباطات  و اطلاع رسانی جشنواره بین المللی فیلم کودکان و نوجوانان منصوب می گردید؛ امید است با اتخاذ تدابیر مناسب در ایجاد فضایی مناسب و موثر در تقویت سینمای کودکان و نوجوانان در پرتو عنایات ایزد متعال موفق و موید باشید؛ فرصت را مغتنم شمرده از جناب آقای تابش مدیرعامل محترم بنیاد سینمایی فارابی که با این همکاری موافقت  و امکان بهره مندی سینمای کودک  و نوجوان را از توانمندی های جنابعالی فراهم  کردند   صمیمانه تشکر و سپاسگزاری نمایم. "

" محمد رسول صادقی" متولد ۱۳۵۶ در تهران و فارغ التحصیل کارشناسی و کارشناسی ارشد علوم ارتباطات اجتماعی است.

صادقی تا کنون، مدیر کل روابط عمومی سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیر ارتباطات و اطلاع رسانی و مشاور مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی، مشاور رسانه ای و ارتباطات بانک ایران زمین، مدیر روابط عمومی و امور بین الملل خانه هنرمندان ایران، مدیر روابط عمومی و امور بین الملل بنیاد رودکی، معاون تولید هنری بنیاد رودکی، مدیر روابط عمومی مرکز هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی، رئیس هیات مدیره انجمن منتقدان و نویسندگان خانه تئاتر، عضو هیات امنای آکادمی استاد حمید سمندریان و ... بوده است.

همچنین " علیرضا رضا داد در حکم " فرزاد اژدری آورده است:

" با عنایت به  شایستگی  و سوابق ارزشمند جنابعالی در همکاری و مدیریت دبیرخانه جشنواره و با عنایت به توفیقات  شما در سینمای کودک و نوجوانان به مدیر دبیرخانه   جشنواره  بین المللی  کودکانان و  نوجوانان  منصوب می گردید؛ امید است با  توجه به مراتب تعهد و سوابقی که در این حوزه از جنابعالی مسبوق است و با بهره گیری از همه ظرفیت ها و توانمندی های موجود  در سینمای کودک و نوجوان  در پرتو عنایات ایزد متعال  در انجام وظایف محوله موفق و موید باشید؛ فرصت را مغتنم شمرده از موافقت و همراهی جناب آقای تابش مدیرعامل محترم بنیاد سینمایی فارابی که امکان بهره مندی  جشنواره را از توانمندی های جنابعالی  فراهم کردند   پیشاپیش تشکر و قدردانی نمایم. "

این گزارش می افزاید: "فرزاد اژدری"  متولد ۱۳۵۰ مشهد دارای کارشناسی ارشد در رشته سینما از دانشکده سینما تاتر دانشگاه هنر تهران است. وی نویسنده و کارگردان تله فیلم (در دل تاریکی) و سه اثر سینمایی (سلام بر فرشتگان/عملیات مهد کودک/وروجک‌ها) است.

متن حکم "علی اکبر قاضی نظام" به شرح زیر است:

"با توجه به سوابق ارزشمند جنابعالی در حوزه فیلمنامه نویسی سینمای کودک و نوجوان و نظر به تعهد و شایستگی های  حرفه ای شما در این حوزه به مدیر بخش مسابقه  فیلمنامه نویسی سی  امین جشنواره   بین المللی  کودکان   و  نوجوانان  منصوب می گردید؛ بی تردید  این بخش در رشد و ارتقاء کیفی آثار مربوط به این حوزه با عنایت به سوابق آن در دوره های قبل دارای نقشی موثر است و امیدوارم در پرتو همکاری  و مشارکت دادن فعالان حوزه فیلمنامه نویسی خصوصاً کانون فیلمنامه نویسان سینمای ایران و شناسایی استعدادهای جدید،   در پرتو عنایات  ایزد متعال  در ارتقاء بیشتر آثار مربوط  به سینمای کودک و نوجوان موفق و موید باشید. "

"علی اکبر قاضی نظام" متولد سال ۱۳۳۶ در تهران است. پس از پایان تحصیلات متوسطه به مدت چهار سال فعالیت تئاتری داشته و در سال۱۳۶۳ وارد دانشکده ی صدا وسیما شده و تحصیلاتش را در رشته ی فیلمنامه نویسی درسال۱۳۶۷ به اتمام رسانده است. از سال۱۳۶۴ تا ۱۳۶۸ در بخش فرهنگی بنیاد سینمایی فارابی عضویت داشته، پس از اتمام تحصیلاتش در صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران به عنوان عضو شورای طرح و برنامه ی گروه کودک ونوجوان مشغول کار شده است. فعالیت های وی در سینما و تلویزیون و تئاتر با این شرح می باشد: نویسندگی وکارگردانی نمایشنامه های شکوه ایثار (۱۳۶۰)، چهار سو درانتظار (۱۳۶۱) برنده ی دیپلم افتخار در نخستین جشنواره ی سراسری تئاتر فجر)، صف (۱۳۶۲). نگارش فیلمنامه های: بهترین هدیه (۱۳۶۵) ـ مجموعه تلویزیونی مهمانی خدا (۱۳۶۷) فیلمنامه ی فیلم سینمایی نیاز، ( ۱۳۶۷ـ برنده ی دیپلم افتخار به عنوان بهترین فیلمنامه در هفتمین جشنواره ی بین المللی فیلم های کودکان ونوجوانان اصفهان ـ برنده ی لوح بلورین بهترین فیلمنامه از سوی کانون فیلمنامه نویسان و بهترین فیلمنامه ازسوی منتقدین سینمایی) سریال تلویزیونی روزنه ای به سپیده (۱۳۶۸) ـ فیلمنامه فیلم سینمایی پایان کودکی (۱۳۷۳- برنده ی لوح بلورین و دیپلم افتخار بهترین فیلمنامه در پنجمین جشنواره ی فیلم دفاع مقدس. برنده ی دیپلم افتخار بهترین فیلمنامه از سوی کانون فیلمنامه نویسان، و بهترین فیلمنامه نویسان از سوی منتقدین سینمایی).

ارسال نظر