سینماپرس: سایت سینما تیکت بخش ارائه بلیت مراسم «افتتاحیه فیلم سلام بمبئی» را حذف کرد و فروش بلیت با قیمت نجومی افتتاحیه آن متوقف شد.

به گزارش سینماپرس، مراسم افتتاحیه «سلام بمبئی» با تصمیم تهیه کننده قرار بود از ۱۱ آذرماه در برج میلاد برگز" /> سینماپرس: سایت سینما تیکت بخش ارائه بلیت مراسم «افتتاحیه فیلم سلام بمبئی» را حذف کرد و فروش بلیت با قیمت نجومی افتتاحیه آن متوقف شد.

به گزارش سینماپرس، مراسم افتتاحیه «سلام بمبئی» با تصمیم تهیه کننده قرار بود از ۱۱ آذرماه در برج میلاد برگز"/> سینماپرس: سایت سینما تیکت بخش ارائه بلیت مراسم «افتتاحیه فیلم سلام بمبئی» را حذف کرد و فروش بلیت با قیمت نجومی افتتاحیه آن متوقف شد.

به گزارش سینماپرس، مراسم افتتاحیه «سلام بمبئی» با تصمیم تهیه کننده قرار بود از ۱۱ آذرماه در برج میلاد برگز"/>

متن خبر

فروش بلیت با قیمت نجومی افتتاحیه «سلام بمبئی» متوقف شد

فروش بلیت با قیمت نجومی افتتاحیه «سلام بمبئی» متوقف شد

فروش بلیت با قیمت نجومی افتتاحیه «سلام بمبئی» متوقف شداخبار سینمای ایران
شناسهٔ خبر: 15147 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

سینماپرس: سایت سینما تیکت بخش ارائه بلیت مراسم «افتتاحیه فیلم سلام بمبئی» را حذف کرد و فروش بلیت با قیمت نجومی افتتاحیه آن متوقف شد.

به گزارش سینماپرس، مراسم افتتاحیه «سلام بمبئی» با تصمیم تهیه کننده قرار بود از ۱۱ آذرماه در برج میلاد برگزار شود و بلیت حضور در این مراسم با قیمت ۳۰۰ هزار تومان ارایه می شد . قیمت بلیت نامتعارف افتتاحیه فیلم که تنها با تصمیم شخصی تهیه کننده تعیین و ارایه شده بود انتقادات زیادی را به همراه داشت و واکنش های متعددی در روزنامه ها و خبرگزاری ها را موجب شد.

ارایه بلیت مراسم افتتاحیه از طریق سینما تیکت صورت می گرفت و در روزهای اول اقبال مخاطب از این مراسم چندان چشمگیر نبود. براساس پیگیری های خبرنگار سینمایی خبرگزاری فارس، تهیه کننده که شخصاً افتتاحیه فیلم را مدیریت و بلیت آن را قیمت گذاری کرده بود تصمیم گرفته برنامه افتتاحیه را کنسل کند . بلیت افتتاحیه این فیلم توسط سینما تیکت که یکی از سایت ارایه بلیت سینما در کشور به شمار می آید ارایه می شود که از دقایقی قبل از آماده سازی این گزارش بخشی که به ارایه بلیت افتتاحیه «سلام بمبئی » از این فیلم اختصاص داشت توسط این سایت برداشته شد. باتوجه به صحبت های دیروز مسئول سایت ترکیان مبنی بر این که براساس تصمیم جواد نوروزبیگی تهیه کننده بخشی از سایت را به فروش بلیت افتتاحیه اختصاص داده است احتمالا با تصمیم تهیه کننده  نیز این بخش حذف شده است.

حال باید دید تهیه کننده اثر چه تصمیمی برای افتتاحیه فیلم در نظر دارد.

* فارس

ارسال نظر