متن خبر

رونمایی از آرم استیشن «انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس»

رونمایی از آرم استیشن «انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس»

رونمایی از آرم استیشن «انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس»اخبار سینمای ایران
شناسهٔ خبر: 15341 -
سینماپرس-اخبار سینمای ایران-

سینماپرس اخبار سینمای ایران: در ابتدای صد و یکمین برنامه «سینما روایت» از «آرم استیشن» انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس به مدت ۳۰ ثانیه رونمایی خواهد شد.

به گزارش سینماپرس اخبار سینمای ایران،  در صد و یکمین برنامه«سینما روایت» علاوه بر نمایش و جلسه نقد و بررسی فیلم سینمایی اروند، که با حضور عوامل فیلم صورت می گیرد. در ابتدای این برنامه از آرم استیشن «انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس» که با زمان ۳۰ ثانیه به صورت انیمیشن کامپیوتری تولید شده است نیز رونمایی می شود.

گفتنی است موسیقی این آرم استیشن که به صورت ارکسترال ساخته و تنظیم شده است، اثری الهام گرفته از گوشه های ردیف موسیقی ایرانی در دستگاه نوا است که با استفاده از المان های موسیقی حماسی و نیز انقلابی تولید شده است.

سازنده آرم استیشن «انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس» مهرداد یار احمدی، انیماتور و گرافیست جوان است و آهنگساز آن، سینا الله دادیان تحصیل کرده موسیقی ایرانی، آهنگساز و نوازنده کمانچه است.

صد و یکمین برنامه «سینما روایت»، به همت انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس فردا یکشنبه ۱۴ آذر ساعت ۱۷:۳۰ در مجتمع فرهنگی اسوه  به نشانی (خ انقلاب – نبش خ بهار جنوبی) برگزار خواهد شد.

ارسال نظرمحل تبلیغات

طراحی و اجرا مهدی نوروزی -کلیه حقوق تعلق دارد به پایگاه خبری سینمایی ایهنا

برچسب‌ها

برچسب های مرتبط
اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران
اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران اخبار سینمای ایران logo-samandehi